Велика афера у маленькому містечку 

Велика афера у маленькому містечку 
Обдури його, якщо зможеш 
Режисер: Массімо Гаудіозо
Сценарист: Кен Скотт
У ролях: Фабіо Воло, Сильвіо Орландо, Міріам Леоне, Карло Буччироссо, Франческо Де Віто, Антоніо Петроччеллі

Фільм розповідає історію жителів містечка П‘єтрамедзана, яке загубилось в Луканських Доломітах. Для них відкриття фабрики — надія на порятунок від тотального безробіття. Але й об фабрика пройшла атестацію, у її штаті має бути лікар. І стається, що єдиний кандидат — пластичний хірург з Мілану, який випадково опинився у цій глушині.
Чи зможе рафінований доктор, звиклий до розкішного життя і клієнтам зовсім іншого рівня, стерпіти відсутність Wi-Fi і суши-барів? Місцевим доведеться бути винахідливими (Facebook у поміч) і довести гостю, що він опинився у найкращому місці на землі.

У головних ролях — власник Кубку Вольпі Венеціанського кінофестивалю, «Золотого Глобуса» і багатьох інших нагород, Сильвіо Орландо («Молодий Папа» Паоло Соррентіно, «Після опівночі», «Мрія по-італійському», «Сiнова кімната» та ін.) та шоумен, співак, актор Фабіо Воло («Підручник кохання», «Весілля та інші катастрофи», «Зіркові діти» та ін.). У головній жіночій ролі — Місс Італія, Міріам Ліоне («Медічі», «Драма під вуаллю», «В битві за кохання» та ін.). Режисер Массімо Гаудіозо — визнаний одним з кращих італійських сценаристів сучасності, постійний сценарист Маттео Гарроне («Догмен», «Гоморра», «Казка казок», «Таксидерміст», «Реальність» та ін.) і сценарист хіта «Ласкаво просимо на схід»).

Премії і номінації
David di Donatello Awards
Nominee David, Best Adapted Screenplay, Massimo Gaudioso
Italian Film Festival USA
Winner Festival Award, Best Film, Massimo Gaudioso (director)
Chicago Italian Film Festival
Winner Festival Award, Best Film
Premio «La Pellicola d’Oro»
Nominee 
Best Film, i migliori costumi del film

Країна: Італія
Рік: 2017
Жанр: комедія
Тривалість: 92 хв
Вікове обмеження: 12+

 Про фільм:
Фільм знімався у серці регіону Базиліката, у містечках П‘єтрапертоза і Кастельмендзаго (поєднання їх назв і дало ім‘я вигаданному містечку). Ці міста занесені до переліку найкрасивіших малих міст Італії. На глядачів чекають фантастичні види Луканських Доломітів, які приваблюють сюди мандрівників зі всього світу, відома екстремальна розвага для туристів — «Політ ангела» — і чарівні замальовки з життя місцевих, які створюють настрій італійських канікул із зануренням.
Велика афера у маленькому містечку / UN PAESE QUASI PERFETTO — блискуча комедія, версiя популярної канадської комедії «Велика афера» Дона МакКеллара.

Критики про фільм:
Той випадок, коли римейк перевершив оригінал / imdb.com
Чистий заряд оптимізму / comingsoon.it
Дует Сильвіо Орландо і Фабіо Воло прикладу нас до екрану / movieplayer.it
Геніальна комедія про те, як змінити все і почати життя з чистого аркуша / ilpost.it
У цьому фільмі ми відкриємо Сільвія Орландо як чудового коміка / ilprofumodelladolcevita.com
Чудова комедія, яка нагадує про принади простого життя / mymovies.it

Кадри з фільму