Із Неаполя з любов‘ю

Із Неаполя з любов‘ю 
 «Моя велика неаполітанська родина»
Режисер: Джанлука Ансанеллі
Сценарій: Джанлука Ансанеллі
Продюсер Марко Кіменц, Франческа Лонгарді, Алессандро Сьяні
Оператор: Франческо Ді Джакомо
Художник: Антоніо Фаріна, Росселла Апреа
Монтаж: Лоренцо Пелузо

Знаєте, що таке справжня італійська родина? Це численні тітоньки, дивакуваті дядечки і навіть сусідів по дому, які вже почуваються своїми на цьому святі життя… і один маленький Чіро на всіх. Живеться йому весело, гнітить лише надмірна опіка мами і родичів. Шкільний психолог Томаззо вирішує допомогти Чіро, аж раптом виявляється, що у переживаннях хлопчика винна зовсім не велика італійська родина, а… перше кохання. Вони укладають таємну угоду: Томаззо допоможе Чіро закохати в себе однокласницю, а Чіро допоможе сором‘язливому психологу завоювати прихильність своєї матері, розкішної та недоступної Дебори.
За їх емоційними веселими пригодами спостерігатиме головний герой – сам Неаполь.
Весь фільм був знятий на його вулицях за участі місцевих і розкриває всю красу «душі Італії», стаючи наочним туристичним кіногідом по місту: від району Саніта, куди рідко заглядають туристи, до респектабельного Позілліпо з палацами і віллами на фоні моря мрії.

Премії і номінації
Фестивалі і нагороди: Galà del Cinema e della Fiction Campania («Краща комедія року»)
Фестиваль Cinecibo (краща режисура, кращий актор, краща актриса, кращий акторский дебют)
SFF — Sabaudia Film Festival (приз глядацьких симпатій), «Срібна стрічка» (номинація за кращу оригінальну пісню)

Країна: Італія
Рік: 2017
Жанр: комедія
Тривалість: 101 хв
Вікове обмеження: 12+

Про фільм:
«Із Неаполя з любов’ю» – режисерська робота відомого неаполітанського коміка і комедіографа Джанлукі Ансанеллі. Виконавець головної ролі, хлопчик Дженнаро Гуаццо, був визнаний на кінофестивалі RIFF найкращим актором цього року – жюрі передбачає для нього майбутнє великого коміка. У головній жіночій ролі – зірка італійського кіно Серена Россі («Комісар Рекс», «Докази злочину», «Карузо» та ін.)
Надто неаполітанський… Надто прекрасний! /Mymovi/
У сучасному кінематографі вдень з вогнем не знайдеш фільмів настільки простих, нехитрих і при цьому неймовірно душевних. З перших кадрів, сповнених яскравими сонячними кольорами, розсипом найменших деталей і – буквально – сонячним сяйвом справжнього італійського сонця, режисер обіцяє глядачу, що принаймні дві найближчі години у його житті все буде по-справжньому добре, і не обдурює /CinemaFlood/
Вам не потрібно їхати на північ Італії: просто перейдіть з одного району Неаполя в інший і побачите, что все вже по-іншому. Крім кохання – воно однакове всюди і для всіх /Il Roma/
Цей фільм – справжня перлина. Настільки легкий, простий і разом з тим оригінальний і ні на що несхожий  /Mymovies.it/
Чудовий приклад нового італійського тренду: регіонального кіно Італії  /Quinlan.it/

Кадри з фільму