Між нами дівчатами

МІЖ НАМИ, ДІВЧАТАМИ, з 7 березня 
ПРО ЩО ГОВОРЯТЬ ЖІНКИ

Режисер Крістіна Коменчині
Сценарий Джулія Календа, Крістіна Коменчині, Паола Кортеллезі
Продюсер Марко Кіменц, Джованні Стабіліні
Оператор Італо Петріччоне
Композитор Андреа Фаррі

У головних ролях:
Паола Кортеллезі
Мікаела Рамаццотті
Едуардо Вальдарніні
Елеонора Данко

Лучія і Марія товаришують ще зі школи. Вони настільки різні, що не можуть одна без одної. Лучія — правильна і сувора, Марія — яскрава і позитивна. Те саме й в особистому житті: Лучія поставила хрест на особистому житті  після невдалого шлюбу, а Марія готова пустити у ліжко першого ліпшого.
Все змінюється, коли у житті подруг з‘являється 19-річний Лука. Бешкетлива комедія Крістіни Коменчині розкриває усі грані жіночої дружби, перегортає з ніг на голову звичний хід подій.

Премії і номінації
ICFF Italian Contemporary Film Festival
Winner Best Supporting Actress
Premio Kineo
Nominee  Best Supporting Actress
Diamanti al Cinema Italiano
Nominee  Best Supporting Actress
La Pellicola d’Oro
Nominee  Best Supporting Actress 

Країна: Італія
Рік: 2017
Жанр: комедія
Тривалість: 93 хв
Вікове обмеження: 16+

Про фільм:
Нова комедія від режисерки, сценаристки і письменниці Крістіни Коменчині («Звір у серці», «Латинський коханець», «Радощі інтимного життя» та ін.), доньки класика світового кінематографа Луїджі Коменчині, представляє свіжий погляд на одвічну проблему діночої дружби та суперництва у коханні.
З гумором і розумінням Коменчині відповідає на делікатні питання, з якими стикалась у стосунках буди-яка жінка, і відповіді на які чоловікам знати не варто.

В основі сюжету — відома комедійно-психологічна п‘єса Крістіни Коменчині «Сцена»/La scena.
У фільмі всі грані пошуку жіночої ідентичності розкриваються в емоційному тандемі італійських зірок Паоли Кортеллезі («Жінки проти чоловіків», «Чоловіки проти жінок», «Декамерон» та ін.) і музи Паоло Вірдзі, власниці премії «Давид ді Донателло», Мікаели Рамаццотті («Щасливі роки», «Докази злочину», «Все життя попереду» та ін.).
Головну чоловічу роль виконав молода зірка європейського кіно Едоардо Вальдарніні, який здобув світову славу за серіалом «Субурра».

Комедія «Між нам, дівчатами» отримала спеціальну премію за кращі жіночі ролі на кінофестивалі ICFF Italian Contemporary Film Festival, була номінована у категоріях «Краща жіноча роль» і «Краща комедія року» на кінофестивалі Premio Kineo «Diamanti al Cinema Italiano», отримала номінацію за візуальне рішення і музику на Premio La Pellicola d’Oro, а також взяла участь ще у 13 італійських а європейських кінофестивалях.

Критики про фільм:
«Між нами дівчатами» — справжній посібник зі стосунків, урок кохання. Сюжет інтригує, виконавці головних ролей чудові, а Коменчині майстерно балансує між легким гумором та емоційною напругою/La Stampa
Діалоги вражають — у словах героїв можна почути себе самих/mymovies.it
Граційний сценарій розкриває актуальні для кожної теми у кращих традиціях італійської комедії.
Сучасні жінки давно чекали на такий фільм / badtaste.it
Блискучий опис жіночої дружби! Подивитись цей фільм — все одно що поговорити з найкращою подругою / film.it

Кадри з фільму