Мікеланджело. Нескінченність

з 9 травня

«Мікеланджело. Нескінченність»  
Життя Генія

Режисер: Емануеле Імбруччі
Сценарій: Козетта Логан, Емануеле Імбруччі
В ролях: Энріко Ло Версо, Івано Марескотті

«Мікеланджело. Нескінченність», художньо-документальний фільм про абсолютного генія Ренесансу, який навічно залишив слід у світовій історії мистецтва — Мікеланджело Буонаротті.
Від творців «Музеї Ватикану в 3D» і «Караваджо. Душа і кров». «Мікеланджело. Нескінченність» / Michelangelo – Endless (рейтинг IMDB 8,1) за допомогою найпередовіших технологій відтворює на екрані головні скульптурні і живописні твори Буонаротті: приголомшливу Сикстинську капелу, ніжну «П‘єту», величного «Давида», «Мойсея», «Вселенський суд», базиліку святого Петра у Ватикані, «Мадонну Доні» та інші безсмертні шедеври.

Вперше на великому екрані через діалог кіно і живопису у жанрі докуфікшн показано портрет Мікеланджело — людини, спроможної на різкі контрасти, сильну пристрасть і вражаючу сміливість, коли йдеться про захист його ідеалів.

Премії і номінації
David di Donatello Awards, Nominee
Best Visual Effects (Migliori Effetti Speciali Visivi) Giuseppe Squillaci
Italian National Syndicate of Film Journalists Nominee
Special Selection Art Events, Best Documentary  Emanuele Imbucci
Premio Berenice Winner
Best Hairstyling in Fiction Mirella Ginnoto

Країна: Італія
Рік: 2018
Жанр: документальний, біографія
Тривалість: 99 хв
Вікове обмеження: 12+

Про фільм:
Козетта Лагані, художній керівник компанії Sky: «Проект «Музеї Ватикану в 3D» мав величезний успіх, але коли за кілька років ми випустили на великі екрани фільм «Караваджо. Душа і кров», продаж квитків збільшився (лише замисліться!) на 600%! Це показує, як висока необхідність у справжній красі серед абсолютно різних глядачів. У нашому новому проекті «Мікеланджело. Нескінченність» немає художньої вигадки — все реально.
Фільм старанно створювався у співпраці з істориками мистецтва і керівництвом «Музеїв Ватикану». Експериментуючи з формою художньо-документального фільму і взаємопроникненням різних видів мистецтва, режисерові Емануеле Імбуччі вдалось вийти за межі звичної кінематографічної мови.
«Те, що ви побачите, виходить за межі всього, що ви знали про документальне кіно раніше» — говорить режисер.
У ролі Мікеланджело — Енріке Ло Версо («Че Гевара», «Сіцилійці», «Франеллі-кастрат», «Гудзонський яструб», «Ганнібал»)
У ролі учня Мікеланджело, живописця, архітектора і письменника Джорджо Вазарі — Івано Марескотті («Талановитий містер Ріплі», «Ганнібал» Рідлі Скотта, «Монстр», «Король Артур»)

Критики про фільм:
«Вишукана художня реконструкція з використанням найпередовіших технологій розповідає нам яскраву історію Мікеланджело як чуттєвої і одночасно дуже сильної людини. Ідеальний фільм, щоб познайомитися з творчістю, або відкрити його для себе з нової сторони» / movieplayer.it
«Популяність фільмів про художників — прикмета нашого часу. Всі хочуть торкнутися краси: Караваджо, Ван Гог, Фріда Кало… Неодгозначна особистість Мікеланджело завжди приваблювала кінематографістів. «Страждання і радості» Керола Ріда 1965 року і серіал «Життя Мікеланджело» з Жаном Марією Волонте, гещодавний «Мікеланджело. Кохання і смерть» Девіда Бікерстаффа і «Гріх» Андрія Кончаловського. «Мікеланджело. Нескінченність» виводить тему на новий рівень» / mymovies.it
«Захопливий, хвилюючий, символічний фільм» / persinsala.it

Кадри з фільму