ЗРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ 

з 23 травня

ЗРОБЛЕНО В ІТАЛІЇ 
ЗІЗНАННЯ У ЛЮБОВІ ДО ЖИТТЯ
«Не чекай на зміни – змінюйся сам» 
Режисер: Лучано Лігабуе
Сценарій: Лучано Лігабуе
Продюсер: Доменіко Прокаччі, Іван Фйоріні, Кристофер Майзер
Оператор: Бассано Марко
Композитор: Лучано Лігабуе
У головних ролях:
Стефано Аккорсі
Касія Смутняк
Фаусто Марія Шиараппа
Уолтер Леонарді

Як часто ми чекаємо на зміни, забуваючи, що все залежить від нас самих. У Ріко, здається, є все для щастя: робота, власний будинок, молода дружина Сара і вірні друзі, на яких можна покластися у будь-якій ситуації… та раптово його життя кардинально зміниться…
Made InItaly – поетичне зізнання у любові до краси стосунків між чоловіком та жінкою, особливо коли в ролі однієї з жінок – сама Італія.

Премії і номінації
Golden Ciak Awards,
Nominee Best Score (Migliore Colonna Sonora)Luciano Ligabue
Best Song (Migliore Canzone)Luciano Ligabue, song «Made in Italy»
Italian National Syndicate of Film Journalists,
Winner Hamilton Award, Luciano Ligabue
Winner Silver Ribbon, Best Original Story (Migliore Soggetto)Luciano Ligabue
Nominee Silver Ribbon, Best Cinematography (Migliore Fotografia) Marco Bassano
Best Editing (Miglior Montaggio) Giogiò Franchini
Best Score (Migliore Musica) Luciano Ligabue

Країна: Італія
Рік: 2018
Жанр: мелодрама, драмеді
Тривалість: 100 хв
Вікове обмеження: 16+

Про фільм:
У головній ролі – зірка фільму «Ідеальні незнайомці», володарка італійського «Золотого глобусу», акторка Касія Смутняк. У її фільмографії – «Лоро» Паоло Соррентіно, «Декамерон» братів Трівіані, «З Парижа з любовью» П’єра Мореля, «Джузеппе Москаті: Та, що зцілює любов’ю» Джакомо Кампіотті та інші. За роль у мелодрамі «Все у твоїх руках» Пітера Дель Монте Касія отримала «Золотий глобус» як краща акторка. Крім того вона володарка п’яти «Срібних стрічок» у категорії «Краща акторка року», премії імені Ніно Мандрефи та багатьох інших нагород.
У головній чоловічій ролі — Стефано Аккорсі. «Маленькі вчителі» Даніеля Лукетті та номінація на «Золотого лева», італійський «Оскар», «Давид ді Донателло», за роль у фильмі «Радіо Фречча» Лучано Лігабуе, «Феєрія нерозуміння» Ферзана Озпетека, «Мандрівка за покліком кохання» і найвища акторська нагорода Венецианського кінофестивалю, Кубок Вольпі як кращому актору — лише мала чатина його фільмографії.
Лучано Лігабуе — не лише режисер, але й культовий для Італії рок- і блюз-музикант. Його альбом Buon compleanno, Elvis! («З Днем народження, Елвіс!») закохав у себе всю країну, а композиція Certe notti була визнана критиками кращою піснею 90-х. Він записав пісню у пам’ять Висоцького, виступав з Лучано Поваротті і на Сан-Ремо, завоював більше шістдесяти італійських і міжнародних премій як музикант і дванадцять як кінематографіст, був членом жюрі Венеціанського кінофестивалю, отримав «Золотий глобус».

Критики про фільм:
Красива та відверта історія. Фотоальбом справжньої Італії / mymovies.it
Приголомшуюча історія на грані мрії та реальності / panorama.it
Поезія сьогодення / mymovies.it
Гімн любові до самого життя та до Італії, які в цьому фільмі стають синонімами, знову і знову закохуючи глядача у себе / movieplayer.it
Фільм «Зроблено в Італії» взяв участь у більш ніж 30європейських та міжнародних кінофестивалях, отримав найвищначнішу італійську кінопремію «Срібна стрічка» (Nastro d’argento) за кращий сценарій (і номінацію на «Кращий саундтрек»), премію BCT – Festival Nazionale del Cinema e della Television у номінаціях «Кращий фільм року», «Кращий режисер», премію «Золота хлопавка» (Super ciak d’oro), а також номінації за кращу музику і кращу пісню, премію Premio Kineo «Diamanti al Cinema Italiano як кращий фільм року, премію BAFF – Лучано Лігабуе за внесок у кіномистецтво.

Кадри з фільму