Про творців фільму ВЕЧЕРЯ

Про творців фільму ВЕЧЕРЯ                           информация на русском

ОРЕН МУВЕРМАН — режисер, автор сценарію
Номінувався на премію «Оскар» як сценарист, режисер і продюсер.

Його режисерський дебют — фільм «Посланник». Сценарій був написаний спільно з Алессандро Камон. У фільмі знялися Бен Фостер, Вуді Харрельсон, Джена Мелоун і Саманта Мортон. У 2010-му році фільм номінувався на премію «Оскар» в категорії «Кращий сценарій». У категоріях «Кращий сценарій» і «Кращий повнометражний фільм» стрічка номінувалася і на премію «Незалежний дух». Прем’єра відбулася в 2009-му році на фестивалі «Санденс», а міжнародна прем’єра — на Берлінському кінофестивалі 2009го року, де фільм отримав «Срібного ведмедя» за кращий сценарій — і премію миру. На американському кінофестивалі в Довілі фільм завоював приз Журі та приз кінокритиків. Муверман також отримав премію національної ради кінокритиків США за найкращий режисерський дебют.

Далі Муверман поставив фільм «Бастіон». Сценарій він створив разом з письменником Джеймсом Елроя, а в знімальній трупі були зайняті Вуді Харрельсон, Сігурні Уівер, Робін Райт, Енн Хеч, Синтія Ніксон, Айс Кьюб, Брі Ларсон, Бен Фостер, Нед Бітті і Стів Бушемі. Третій повнометражний фільм за авторством і постановкою Мувермана — «Перерва на бездумність» з Річардом Гіром, Беном Верин, Стівом Бушемі та Джена Мелоун. У 2014-му році фільм отримав міжнародну премію кінокритиків на кінофестивалі в Торонто.

Муверман виступив другим сценаристом у фільмі Уди Алон «Перехрестя 48», який завоював приз глядацьких симпатій на Берлінале-2016 і отримав нагороду кінофестивалю в Tribeca; він писав сценарії і для фільму Білла Полад «Любов і милосердя» про Брайана Вілсона (2015), і для стрічки Айри Сакса «Подружжя» (2008), і для байопіку Тодда Хейнса про Боба Ділана «Мене там немає» (2007), а також для фільмів «Обличчя» Берти Бей-Са Пен (2008) і «Син Ісуса» Елісон Маклін (2000).

Муверман виступив продюсером фільму Ідо Флюка «Квиток» — і виконавчим продюсером фільмів «Перехрестя 48», «Любов і милосердя» і режисерського дебюту Ані Маркардт «Втрачаючи контроль» (2015). Його остання продюсерська робота — фільм Йосефа Сідар «Норман», де знявся Річард Гір, і режисерський дебют Пола Дано «Дика природа» з Джейком Джілленхолл і Керрі Малліган.

ГЕРМАН КОХ — автор роману
Голландський письменник і актор.
Найзнаменитіший його роман «Вечеря» (2009) опубліковано в 55 країнах на 43 мовах. У 2009-му році він отримав NS Publieksprijs (літературну премію Нідерландів) і потрапив в шорт-лист Національної книжкової премії Великобританії. У 2013-му році книга вийшла в США — і вісім тижнів трималася в списку бестселерів New York Times. Роман вже був екранізованим двічі: в 2013-му вийшла голландська версія Менно Мейес (Het Diner), а в 2014-му — італійська версія Івано де Маттео (I nostri ragazzi).

Літературний дебют Коха відбувся в 1985-му році, коли вийшла його збірка оповідань «Перехожий». Ось деякі з його романів: «Спаси нас, Марія Монтанеллі» (1989), «Нарешті-то війна» (1996), «За столом з Еммою» (2000), «Зірка Одеси» (2003), «Розмірковуючи про Брюса Кеннеді »(2005),« Літній будиночок з басейном »(2011),« Вельмишановний пане М. »(2014 року) і « Рів »(2016). «Вечеря», «Літній будиночок з басейном» і «Вельмишановний пане М.» опубліковані в США в перекладі Сема Гаррета видавництвом Random House. «Рів» вийде в США в 2018-му році.

Він також написав новелу «Легке життя», яка була видана в якості «книги в подарунок» для просування літератури в рамках Тижня голландської книги, що пройшла в березні 2017го року. Всі, хто купив книгу отримували в подарунок «Легке життя».

Кох також грав на радіо, телебаченні та в кіно. Він брав участь в комедійній радіопередачі «Борат» — і був одним з творців абсурдистсько-сатиричного серіалу Jiskefet ( «Смітник»), в якому брав участь і в якості актора.

Кох народився в голландському місті Арнем. Коли йому було два роки, сім’я переїхала в Амстердам. Там він відвідував ліцей Монтессорі. Крім голландського, Кох говорить по-англійськи, по-німецьки і по-іспанськи.

Кох одружений на Амалії де Тена, і у них є син Пабло. Він живе то в Амстердамі, то в Барселоні.

КАЛДЕКОТ ЧУББ (в титрах: Cotty Chubb) — продюсер

Працював з безліччю фільмів. У їх числі — незалежні американські стрічки отримали різні нагороди: від «Заснути у гніві» Чарльза Бернетт і «Притулку Єви» Кейсі Леммонс — до культової класики «Шляхи Тенг».

Чубб купив права на роман Германа Коха «Вечеря» ще не читаючи книгу — він повірив рекомендації своєї голландської дружини Ізабелли, плюс йому сподобалася ідея і він давно знайомий з Кохом. Книга стала міжнародним бестселером, але її перевели на англійську лише через два роки, і Чубб зміг створити американський сценарій. Він виступив виконавчим продюсером двох попередніх екранізацій: Het Diner Менно Мейес (Нідерланди, 2013) і I Nostri Ragazzi Івано де Маттео (Італія, 2014 року).

Чубб створив успішний маленький бізнес в Нью-Йорку: він займався виданням художніх фотознімків. З початку 1980-х він працював в Лос-Анджелесі продюсером і менеджером по кіновиробництву.