Про акторів фільму ВЕЧЕРЯ

Про акторів фільму ВЕЧЕРЯ            информация на русском

РІЧАРД ГІР — виконавець ролі Стена Ломана

Філантроп, актор, продюсер і лауреат премії «Золотий глобус».

Прославився ролями в фільмах «Офіцер і джентльмен», «Дні жнив», «Американський жигало», «На останньому диханні», «Красуня», «Перший лицар», «Первісний страх», «Чикаго», «Невірна», «В пошуках містера Гудбара »,«Клуб «Коттон», «Давайте потанцюємо» і «Внутрішнє розслідування».

Гір вже працював з режисером Орен Муверманом над фільмом «Перерва на бездумність» (в якому Гір виступив як продюсер), і над фільмом Йосефа Сідар «Норман: помірний зліт і трагічне падіння нью-йоркського посередника», який продюсував Муверман і який вийшов в цьому році .

Його недавні проекти — це, наприклад, «Готель Маріголд: кращий з екзотичних 2» (режисер Джон Медден). Також він знявся у фільмі «Френні» Ендрю Ренці разом з Дакотой Феннінг і Тео Джеймсом — і зіграв зі Сьюзен Сарандон у фільмі Ніколаса Джарекі «Порочна пристрасть». Скоро на екрани вийде фільм «Три Христа» Джона Авнет, де Гір знімається з Пітером Дінклейджем і Джуліанною Маргуліс.

У 2009-му році він зіграв у фільмі Лассе Халлстрема «Хатіко: найвірніший друг», який також і спродюсував. Фільм заснований на реальній історії дружби університетського професора з підібраною ним собакою. У тому ж році він знявся у фільмі «Бруклінські поліцейські» разом з Доном Чідл і Ітаном Хоуком.

У 2007-му він зіграв головну роль у фільмі Лассе Халлстрёма «Містифікація», який отримав високу оцінку критиків. Стрічка заснована на реальній історії Кліффорда Ірвінга (Гір): на початку 1970-х він продав вигадану біографію Говарда Хьюза одному з центральних видавництв країни. У тому ж році Гір зіграв одного з семи Бобів Діланів у фільмі Тодда Хейнса «Мене там немає». В зоряний склад увійшли Кейт Бланшетт, Крістіан Бейл і Хіт Леджер.

У 2003-му Гір отримав «Золотий глобус» за кращу чоловічу роль. Нагороду йому принесла роль танцюючого адвоката Біллі Флінна в мюзиклі «Чикаго». Крім цього, його номінували на «Золотий глобус» за фільми «Офіцер і джентльмен», «Красуня» і «Порочна пристрасть», а також на премію «Еммі» за телефільм «Тривала музика».

Гір — лауреат безлічі нагород за внесок в права людини, охорони здоров’я, освіти і поліпшення життя бідняків по всьому світу. Останні двадцять років він є головою Міжнародної кампанії за Тибет.

Лора Лінні — виконавиця ролі Клер Ломан

Американська теле-, кіно- і театральна актриса.
Її тричі номінували на премію «Оскар» за роботи у фільмах «Можеш розраховувати на мене», «Кінсі» і «Дикуни». Крім цього, її три рази номінували на премію «Тоні», один раз — на премію BAFTA і п’ять — на «Золотий глобус». Вона виграла премію Гільдії кіноакторів (за серіал «Джон Адамс», нагороду Національної ради кінокритиків ( «Кінсі»), два «Золотих глобуса» ( «Джон Адамс і« Ця страшна буква «Р») і чотири «Еммі» ( «Дикий ірис »,« Фрейзер »,« Джон Адамс »і« Ця страшна буква «Р»).

Серед недавніх кіноробіт Лінні — «Чудо на Гудзоні» Клінта Іствуда — з Томом Хенксом; «Містер Холмс» Білла Кондона — з Єном Маккелленом; а також «Геній» Майкла Грандаджа — з Коліном Фертом, Джудом Лоу і Ніколь Кідман. Крім цього, вона знімалася в фільмах «П’ята влада», «Гайд-Парк на Гуздоні», «Кальмар і кит», «Таємнича ріка» (номінація на премію BAFTA), «Абсолютна влада», «Шоу Трумена», «Первісний страх »,« Людина-метелик »,« Реальна любов »,« Постскриптум »,« Обитель радості »,« Деталі » і « Конго ».

Лінні чотири сезони грала в серіалі каналу Showtime «Ця страшна буква« Р », який також і продюсувала, і отримала за цю роль кілька премій — як і за роль Ебігейл Адамс в міні-серіалі каналу HBO« Джон Адамс »режисера Тома Хупера. На початку кар’єри вона зіграла головну роль Мері Енн Сінглтон в Трисерійний фільмі «Міські історії Армістеда Мопіна», якою вона пишається й досі. У фінальних шести серіях серіалу «Фрейзер» вона зіграла останню дівчину Келсі Граммер. На її рахунку також і телефільми, наприклад, «Любовні листи» режисера Стенлі Донена — і «Сліпа зона», де вона знялася з Джейсоном Бейтманом.

Вона брала участь у безлічі бродвейських постановок і отримала декілька номінацій на премію «Тоні» — за роботи в п’єсах «Коли час зупиняється» і «Небачене видовище» (обидві п’єси поставив Деніел Салліван, а написав — Дональд Маргуліс), а також за п’єсу Артура Міллера «Суворе випробування», яку поставив Річард Айр і де вона зіграла разом з Ліамом Нісоном. Вона також отримала три номінації на премію «Драма Деск» (за п’єсу «Коли час зупиняється» і дві постановки «Небаченого видовища»), а також номінацію на премію Theater World за «Небачене видовище». У числі її інших театральних робіт — «Шість ступенів відчуження», «Гонор», «Дядя Ваня», «Небезпечні зв’язки», «Канікули» та «Чайка».

У найближчому майбутньому вони з Синтією Ніксон будуть поперемінно грати ролі Регіни і Пташки в постановці п’єси Ліліан Хеллман «Лисички» в Манхеттенському театральному клубі. Режисером виступить Деніел Салліван.